Menu Close

Vitahair Max: opinie na temat tej kuracji wzmacniającej włosy

Vitahair Max Recenzje
Vitahair Max Recenzje
Wynik: 4.6/5.0
4.6/5

Masz coraz mniej włosów, a teraz jest dużo cieńsze? Problem łysienia lub wypadania włosów dotyczy milionów mężczyzn i kobiet na całym świecie.

Jeśli to się tobie przytrafia, nie musisz brać tej walki za pewnik. Istnieje kilka produktów, które mogą pomóc zmniejszyć lub zapobiec wypadaniu włosów. Należy być ostrożnym przy wyborze: nie wszystkie produkty są takie same, zawierają różne składniki i oczywiście nie wszystkie są tak samo skuteczne.

Ale nie martw się, nie musisz wybierać losowo i czekać na szczęście. Nazywam się Bettina, pracuję w laboratorium klinicznym firmy świadczącej usługi zdrowotne i mam 18 lat doświadczenia w tej dziedzinie. Ponadto, w wolnym czasie lubię również prowadzić badania nad różnymi produktami zdrowotnymi i kosmetycznymi dostępnymi na rynku.

To, co robię, to czytam etykiety na tych produktach, aby wiedzieć dokładnie, co one zawierają. Następnie szukam opracowań naukowych i badań, które zostały przeprowadzone na temat tych składników i ich skutków, aby sprawdzić, czy dany produkt może być skuteczny, czy też nie.

W ten sposób formułuję swoje opinie i dzielę się nimi z wami poprzez Favorece.

Tym razem napisałam kompletną recenzję o Vita Hair Max, produkcie, który może pomóc odżywić skórę głowy i poprawić jakość włosów. Poniżej znajdziecie Państwo wszystko, co chcieliście wiedzieć o Vitahair Max: jego skład, gdzie go kupić, jaka jest jego cena i oczywiście, jakie badania naukowe wspierają jego skuteczność.

Ale najpierw porozmawiamy trochę o tym, co powoduje wypadanie włosów.

Co powoduje wypadanie włosów?

Istnieje wiele możliwych przyczyn wypadania włosów

Utrata włosów, całkowita lub częściowa, nazywana jest łysieniem. W normalnych warunkach człowiek traci około stu włosów każdego dnia. Zamiast tych włosów, które wypadły, rosną nowe.

Alopecia pojawia się, gdy osoba traci ponad 100 włosów dziennie, to znaczy, gdy traci więcej włosów niż odrasta.

Istnieje wiele możliwych przyczyn łysienia, ale najczęstszą z nich jest łysienie androgenowe, które powoduje zarówno łysienie typu męskiego jak i żeńskiego. Utrata włosów w tych wzorach jest związana z wiekiem, zmianami w hormonie testosteron (który zmienia się w dihydrotestosteron i wpływa na mieszek włosowy) oraz czynnikami dziedzicznymi.

Inne możliwe przyczyny wypadania włosów to m.in:

 • Stres fizyczny (spowodowany m.in. zakażeniem, poważną operacją lub złym odżywianiem)
 • Stres emocjonalny
 • Narkotyki
 • Choroby tarczycy
 • Zakażenia skalpem
 • Fryzury, które powodują napięcie na włosach
 • Nadmierne stosowanie szamponu i suszarki
 • Choroby autoimmunologiczne

Zaburzenia nerwowe, takie jak wyrywanie lub wyrywanie włosów (trichotillomania)

Ważne: jeśli nie wiesz, co jest przyczyną wypadania włosów, należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli wypadanie włosów spowodowane jest wiekiem, czynnikami genetycznymi i hormonalnymi, istnieje kilka produktów, które mogą pomóc Ci poprawić jakość i ilość Twoich włosów.

Czym dokładnie jest Vitahair Max?

Vitahair Max jest produktem w sprayu, który jest nakładany bezpośrednio na skórę głowy. Zawiera on szczególną kombinację składników wspierających wzrost włosów.

Jak to działa?

Składniki VitaHair Max stymulują krążenie krwi, dostarczają składników odżywczych i sprzyjają namnażaniu się komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. W ten sposób VitaHair Max może przyczynić się do poprawy ilości i jakości włosów.

Jaki jest skład Vitahair Maxa?

Vitahair Max zawiera Procapil®, keratynę, magnez i kofeinę. Poniżej wymienimy badania, które zostały przeprowadzone na każdym z tych składników i ich wpływ na wzrost włosów.

Procapil ®

Procapil stymuluje wzrost włosów

Procapil ® to zastrzeżona formuła, opracowana we Francji. Procapil łączy w sobie trzy aktywne składniki, które stymulują wzrost włosów, działając bezpośrednio na mieszki włosowe. Substancje te to kwas oleanolowy, apigenina i biotynylo-GHK.

Porozmawiamy teraz trochę o każdym z tych składników.

Biotynyl GHK

GHK to naturalny tripeptyd znajdujący się w tkankach organizmu. Substancja ta posiada ważne właściwości regenerujące i ochronne, dlatego też jest szeroko stosowana w produktach kosmetycznych do pielęgnacji skóry i włosów.

W szczególności, badania naukowe wykazały, że GHK jest w stanie stymulować wzrost i gęstość włosów poprzez zwiększenie rozmiaru mieszków włosowych. Badania wykazały, że GHK stymuluje proliferację fibroblastów, zwiększa produkcję czynnika wzrostu śródbłonka naczyniowego i proliferacji komórek brodawek skórnych.

Kwas oleanolowy

Kwas oleanolowy jest związkiem terpenowym występującym w wielu różnych gatunkach roślin. Naukowcy odkryli, że kwas ten promuje wzrost włosów poprzez stymulowanie proliferacji komórek w macierzy włosów, jak można przeczytać w tym raporcie.

Apigenin

Apigenina jest flawonoidem obecnym w wielu różnych owocach i warzywach. Nauka intensywnie badała właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne tej substancji, która jest w stanie oddziaływać bezpośrednio na ekspresję niektórych genów i stymulować proliferację komórek tworzących włosy w mieszku włosowym.

W ten sposób apigenina przyczynia się również do zwiększenia objętości i siły włosów.

Keratin

Keratyna jest jedną z podstaw, które tworzą strukturę włosów

Keratyna jest bardzo ważną substancją dla włosów, ponieważ jest jedną z podstaw, które tworzą skomplikowaną strukturę włosów.

Nakładanie keratyny bezpośrednio na włosy i skórę głowy nie tylko poprawia ich wygląd, ale także stymuluje wzrost włosów poprzez wywołanie fazy anagenu, o czym można przeczytać tutaj.

Z tego powodu, Vita Hair Max włączyła keratynę do swojej ekskluzywnej formuły.

Magnez

Niedobór magnezu może powodować wypadanie włosów

Magnez jest minerałem, którego niedobór może powodować wypadanie włosów, szczególnie u kobiet, które przeszły już menopauzę, ponieważ zmiany hormonalne sprzyjają również wypadaniu włosów.

Magnez bezpośrednio wpływa na procesy podziału komórek, wzrostu i dojrzewania. Niedobór magnezu może powodować stany zapalne, które mogą bezpośrednio lub pośrednio powodować wypadanie włosów, jak można przeczytać w sekcji “minerały” niniejszego raportu.

Dlatego też VitahairMax zawarł w swoim składzie magnez.

Kofeina

Kofeina jest w stanie przeniknąć przez skórę głowy

Co zaskakujące, kofeina jest w stanie przeniknąć bezpośrednio do mieszków włosowych skóry głowy i stymulować wzrost włosów.

Naukowcy odkryli, że kofeina jest w stanie hamować działanie enzymu fosfodiesterazy i w ten sposób zapobiegać wypadaniu włosów spowodowanemu przez androgeny.

Jak widać, nauka wykazała, że wszystkie składniki zawarte w VitaHair mogą wspomagać wzrost włosów i wzmacniać je.

Jak należy stosować Vitahair Max Spray?

Vitahair Max jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy nakładać produkt na skórę głowy i włosy dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Na oficjalnej stronie produktu producent zaleca stosowanie Vitahair Max przez okres co najmniej dwóch miesięcy, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Gdzie kupić Vita Hair Max

Vita Hair Max można kupić tylko na jego oficjalnej stronie internetowej. Jeśli wpiszesz w swojej wyszukiwarce internetowej słowa “Vitahair Max Amazon” lub “Vitahair Max Spain” możesz znaleźć podobne produkty na innych stronach.

Ale jeśli jesteś zainteresowany zakupem oryginalnego produktu Vitahair Max, musisz to zrobić na jego oficjalnej stronie internetowej.

Jaka jest cena tego produktu?

Regularna cena Vitahair Max wynosi 99,9 euro. Ale uważaj: na oficjalnej stronie internetowej Vitahair Max oferowany jest obecnie znaczny rabat.

Dzisiaj możesz dostać VitaHair Max za jedyne 49,95 

Zalety Vita Hair Max

Vitahair Max może pomóc Ci mieć zdrowsze włosy

Produkt ten zawiera unikalną kombinację składników, które trudno znaleźć w żadnym innym sprayu.

Istnieją badania naukowe, które pokazują skuteczność każdego ze składników jego formuły.

Vitahair Max jest bardzo łatwy w użyciu i można go kupić w domu. Za kilka dni możesz zacząć z niego korzystać.

Czy Vita Hair Max ma jakieś skutki uboczne?

VitaHair jest produktem bezpiecznym i dobrze tolerowanym. Efekty uboczne są bardzo rzadkie. Jednak w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów, które mogą być związane ze stosowaniem tego produktu, należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli jesteś uczulona na którykolwiek ze składników VitaHair Max, nie powinnaś go używać.

Vitahair Max: opinie osób, które używały tego produktu przedtem

W Internecie bardzo łatwo jest znaleźć opinie na temat VitaHair Max. W wyszukiwarce możesz wpisać “Vitahair Max forum” lub bezpośrednio “VitaHair Max opinie”, a znajdziesz wiele stron, na których ludzie komentują produkt.

Większość opinii jest za. Po dwóch lub trzech miesiącach stosowania, wiele osób twierdzi, że zauważyło znaczną poprawę w swoich włosach.

Najczęściej zadawane pytania

Proces zakupu jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz, podając tylko niektóre dane osobowe, takie jak nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Wtedy dokonasz płatności i za kilka dni Vitahair dotrze do twojego domu.

Nie ma problemu, możesz używać Vitahair Max tak długo, jak potrzebujesz odzyskać włosy. Cykl wzrostu włosów trwa od dwóch do trzech miesięcy i z tego powodu zobaczenie wyników może potrwać tak długo.

Nie, nie jest wskazane nakładanie Vitahair, a następnie nakładanie na niego czapki, ponieważ produkt mógłby zostać wchłonięty przez tkaninę i nie spełniałby swojej funkcji na włosach.

Więcej wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów

Grzebień włosów na szczotce z miękkim włosiem

Istnieje również kilka prostych wskazówek, których możesz przestrzegać, aby lepiej pielęgnować swoje włosy, wzmacniać je i zapobiegać ich wypadaniu:

 • Użyj szczotki o miękkim włosiu lub grzebienia z szerokimi zębami, aby go ułożyć.
 • Unikaj nadmiernego używania suszarki, żelazka lub lokówki.
 • Nie obciążaj zbytnio swoich włosów ciasno tkanymi fryzurami.
 • Rzadziej myj włosy delikatnym szamponem.
 • Suszyć miękkimi dotykami ręcznika

Vitahair Max: opinie i wnioski końcowe dotyczące tego produktu

Podsumowując można powiedzieć, że Vitahair Max może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które straciły włosy z powodu wieku, czynników dziedzicznych i działania dihydrotestosteronu.

Vitahair Max będzie działać bezpośrednio na mieszki włosowe, stymulując mnożenie się komórek tworzących włosy. W ten sposób możesz odzyskać przynajmniej część utraconych włosów.

Aplikuj na Vitahair Max już dziś za pośrednictwem ich oficjalnej strony internetowej, aby skorzystać ze znacznego rabatu, który oferują przez ograniczony czas.

Vitahair Max Recenzje
Wynik: 4.6/5.0
4.6/5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *