Menu Close

Varyforte: prawdziwe opinie na temat tego popularnego kremu na żylaki

Różne opinie
Różne opinie
Wynik: 4.7
4.7/5

Czy te paskudne żylaki w twoich nogach przeszkadzają ci? Możesz poprawić ich wygląd w prosty sposób, stosując niektóre kremy lub żele dostępne obecnie na rynku światowym, za pośrednictwem Internetu.

Być może próbowałeś już niektórych z tych produktów w celu wyeliminowania żylaków , bez uzyskania pozytywnych wyników. Chodzi o to, że nie wszystkie kremy na żylaki są takie same. Niektóre zawierają naprawdę skuteczne składniki , które mogą znacznie poprawić wygląd żylaków , podczas gdy inne nie są tak skuteczne.

Zastanawiasz się, jak ich rozróżnić. Otóż właśnie tutaj zaczynają być ważne podstawy naukowe formuły produktu oraz opinie użytkowników i ekspertów.

Ze względu na moje doświadczenie w dziedzinie zdrowia (mam dyplom laboratorium klinicznego), lubię badać podstawy i składniki różnych produktów zdrowotnych i kosmetycznych dostępnych obecnie na rynku.

Uważnie czytam etykiety, a następnie szukam badań naukowych, które zostały przeprowadzone na temat skuteczności każdego składnika. W ten sposób formułuję własne opinie na temat danego produktu i dzielę się nimi z Państwem w recenzjach takich jak ta, poprzez Jogawparku.pl.

Tym razem porozmawiamy o Varyforte, kremie na żylaki , który może pomóc poprawić wygląd nóg i zmniejszyć dyskomfort i ból , które powodują. Znajdziesz tu wszystko, co warto wiedzieć o Vary Forte: jakie są jego składniki, jak działa, gdzie można kupić ten krem, jaka jest jego cena, a co najważniejsze: jakie badania naukowe wspierają jego skuteczność.

Ale najpierw porozmawiamy trochę o tym, jak powstają żylaki i dlaczego.

Dlaczego pojawiają się żylaki?

Żylaki pojawiają się, gdy żyły są osłabione

Żylaki są te wybrzuszenia , skręcone , niebiesko-fioletowe żyły , które pojawiają się tuż pod skórą. Często znajdują się na nogach, ale można je również znaleźć na innych częściach ciała.

Żyły nóg mają wewnątrz zawory, które pozwalają na przepływ krwi tylko w jednym kierunku: w górę, w kierunku serca. Zawory te zapobiegają skierowaniu przez siłę grawitacji krwi w przeciwnym kierunku, w dół.

Żylaki występują , gdy ściany tych żył i ich zawory wewnętrzne osłabiają się i krew ulega stagnacji lub porusza się zbyt wolno w kierunku serca , gromadząc się i zagęszczając żyły.

Niektóre czynniki zwiększają ryzyko powstawania żylaków. Niektóre z tych czynników są następujące:

  • Nadwaga, otyłość
  • Ciąża
  • Predyspozycje genetyczne (historia rodzinna żylaków)

Nadwaga , otyłość i ciąża mogą zwiększyć nacisk na żyły nóg , co sprzyja pojawieniu się żylaków.

Bycie kobietą , starzenie się i przebywanie na nogach przez długi okres czasu może również zwiększyć ryzyko wystąpienia żylaków w nogach .

Co to jest Varyforte?

Varyforte to krem na żylaki.

Varyforte jest krem na żylaki wykonane z naturalnych składników , które mogą poprawić wygląd nóg i wyeliminować pieczenie , ból i uczucie ciężkości w nich.

Czy krem Varyforte naprawdę działa?

Wszystkie składniki Varyforte zostały gruntownie przebadane przez naukę, która w rzeczywistości była w stanie udowodnić ich skuteczność. W następnej części omówimy szczegółowo każdy z elementów składowych jego formuły.

Składniki Varyforte, skład jego receptury

Składniki Varyforte są następujące: wyciąg z korzenia ruszczyka, wyciąg z nawłoci, wyciąg ze skórki cytryny, mentol, kwiaty arniki górskiej i glikol kaprylowego.

Teraz wspomnijmy o funkcjach i podstawach naukowych każdego z tych składników.

Wyciąg z korzenia sitowia

Ruscus (Ruscus aculeatus) jest małym krzewem pochodzącym z Europy. Wyciągi z tej rośliny są od dawna stosowane przez medycynę homeopatyczną w leczeniu łagodnych zaburzeń powrotu żylnego, żylaków i uczucia ciężkości w nogach.

Ponadto, niemieccy naukowcy odkryli, że wyciąg z tej rośliny jest w stanie poprawić tonus żył i krążenie krwi zarówno w spoczynku i podczas ćwiczeń. W ten sposób możliwe jest zmniejszenie obecności żylaków , jak można przeczytać w tym raporcie opublikowanym przez National Institute of Health Stanów Zjednoczonych.

Z tego powodu Varyfrte włączył ekstrakt z korzenia sitowia do swojej ekskluzywnej formuły.

Wyciąg z pręta złota

Wyciąg z pręcików złota jest w stanie poprawić krążenie

Ekstrakt Goldenrod (Solidago spp.) jest bogaty we flawonoidy, które mogą poprawić krążenie krwi i kurczliwość żył, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się krwi w żyłach.

Ponadto , te flawonoidy mają również właściwości przeciwzapalne i mogą poprawić objawy żylaków , takie jak ból , ociężałość , obrzęk , skurcze , drętwienie , mrowienie , lub pieczenie w nogach .

Wyciąg ze skórki cytryny

Skórka cytrynowa ma działanie przeciwzapalne

Wyciąg ze skórki cytryny jest bogaty w terpeny i flawonoidy, które nadają mu szerokie właściwości lecznicze. Naukowcy odkryli , że wyciąg ten ma działanie przeciwzapalne , antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne , które może pomóc w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia naczyń krwionośnych w nogach , unikając pojawienia się żylaków.

Kwiaty arniki górskiej

arnika górska może uśmierzyć ból żylaków

Arnicamontana (arnika górska) jest rośliną, której wyciągi często pojawiają się w różnych lekach homeopatycznych stosowanych w celu złagodzenia dyskomfortu i bólu, który może być spowodowany przez żylaki.

Naukowcy odkryli, że Arnica montana jest w stanie zwiększyć napięcie naczyń krwionośnych, co poprawia krążenie krwi w żyłach. W ten sposób arnika górska jest w stanie zmniejszyć żylaki i wyeliminować siniaki.

Ponadto, roślina ta ma również silne działanie przeciwzapalne, które może pomóc w zapobieganiu bólowi, ociężałości i zmęczeniu nóg.

Glikol kaprylowy

Ta substancja chemiczna działa jak środek nawilżający na skórę

Glikolkaprylowy jest substancją chemiczną obecną w szerokiej gamie kosmetyków. Działa jak odżywka do skóry, zapewniając jej nawilżenie i gładkość. Działa również jako konserwant w Varyforte, zapobiegając pogorszeniu jakości produktu.

Badania naukowe przeprowadzone na ten temat zapewniają, że stosowanie tej substancji w kosmetykach jest bardzo bezpieczne i zasadniczo nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych, jeżeli jest stosowana w odpowiednich stężeniach.

Mentol

Mentol pomaga twoim nogom czuć się chłodniej

Mentol jest substancją otrzymywaną z mięty. Mentol może zmniejszyć dyskomfort, pieczenie i ból spowodowany obrzękiem i gromadzeniem się płynów w tkankach, pomagając nogom czuć się chłodniej i jaśniej.

Badania kliniczne

Jak można przeczytać w linkach, które umieściłem dla każdego składnika, przeprowadzono badania naukowe nad każdym ze składników formuły Varyforte, które w dużym stopniu wspierają skuteczność produktu.

Jak używać Varyforte?

Ten krem jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy wziąć tylko małą porcję produktu i delikatnie wmasować w obszar dotknięty żylakami. Powtórzyć ten zabieg raz lub dwa razy dziennie.

Wyniki, które otrzymasz

Varyforte działa poprzez poprawę stanu ściany i zastawek naczyń krwionośnych w nogach oraz poprzez stymulację krążenia krwi.

W ten sposób można znacznie poprawić wygląd żylaków . Dodatkowo, dzięki przeciwzapalnemu i odświeżającemu działaniu kremu Varyforte, Twoje nogi będą czuć się lżejsze i świeższe.

Czy Varyforte ma jakieś skutki uboczne lub przeciwwskazania?

Krem Varyforte jest produktem bezpiecznym i ogólnie dobrze tolerowanym. Każdy może go używać, jednak należy zwrócić uwagę na pewne ostrzeżenia i przeciwwskazania, które zostały przedstawione poniżej.

Jeśli masz alergię na którykolwiek ze składników Varyforte, nie powinieneś używać tego produktu.

Nie należy stosować kremu na rany podrażnione, zranione lub otwarte.

Jeśli po nałożeniu Varyforte Twoja skóra stanie się podrażniona, zaprzestań stosowania kremu. Jeśli objawy nie znikną, należy skonsultować się z lekarzem.

Zalety i wady Varyforte

Jak już wspomniano, krem Varyforte ma wiele zalet. Przede wszystkim, w swojej ekskluzywnej formule zawiera skuteczne składniki naturalne, szeroko badane przez naukę.

Ponadto, Varyforte można kupić online, bez recepty, i jest bardzo łatwy w użyciu.

Jako wadę możemy wymienić fakt, że krem ten jest dostępny tylko na oficjalnej stronie sprzedaży i nie może być stosowany na zranioną lub wrzodową skórę.

Krem Varyforte: opinie, forum, komentarze użytkowników

Znalezienie opinii od osób, które już korzystały z Varyforte jest naprawdę bardzo łatwe. Każdy, kto wpisze do swojej przeglądarki internetowej “Varyforte reviews forum”, “Varyforte comments” lub nawet “Varyforte medical reviews”, szybko je znajdzie. Z tego co przeczytałem, większość komentarzy jest pozytywna, użytkownicy wydają się być zadowoleni z wyników.

Varyforte: gdzie kupić produkt

Varyforte jest dostępny w sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej

Możesz kupić Varyforte tylko na jego oficjalnej stronie internetowej. Nie znajdziesz Varyforte w Mercadonie, Amazonii ani innych sklepach czy aptekach. 

Istnieje kilka produktów, które mogą być podobne, ale nie mają tych samych składników. Jeśli wpiszesz w przeglądarce “Varyforte Mercadona krem na żylaki” lub “Varyforte Mercadona”, łatwo je znajdziesz, ale pamiętaj, że są to tylko imitacje, a nie oryginalny krem Varyforte.

Oto link do oficjalnej strony internetowej produktu, aby uniknąć zamieszania.

Odmiana: regularna cena w Hiszpanii

Regularna cena tego kremu na żylaki wynosi 98%. Ale uważaj: oficjalna strona internetowa oferuje obecnie znaczną zniżkę na regularną cenę.

Varyforte: specjalna obniżona cena

Obecnie i przez ograniczony czas, na oficjalnej stronie Varyforte krem oferuje 50% zniżki od normalnej ceny.

Varyforte jest obecnie dostępny tylko za 49 funtów (oferta ograniczona czasowo).

Jak wygląda proces zakupu produktu?

Aby kupić Varyforte krem na żylaki, wystarczy wypełnić prosty formularz na swojej oficjalnej stronie internetowej. Następnie otrzymasz komunikat od firmy, aby zorganizować sprzedaż i dostawę produktu do domu.

Co jeszcze mogę zrobić, żeby pozbyć się żylaków?

Ćwiczenie może oszacować krążenie krwi

Oprócz korzystania z tego kremu codziennie , istnieją inne proste wskazówki, które można stosować , aby pozbyć się tych irytujących żylaków szybciej:

Załóż swoje pozostałe skarpetki. Ten rodzaj pończoch delikatnie uciska nogi , aby pomóc w krążeniu krwi , zapobiegając gromadzeniu się w żyłach.

Należy unikać długich okresów siedzenia lub stania. Od czasu do czasu lekko poruszaj nogami, aby pobudzić krążenie krwi.

Podnieś nogi i trzymaj je w górze, powyżej poziomu serca, przez kilka minut. Pomoże to również zapobiec gromadzeniu się krwi w żyłach nóg.

Jeśli masz nadwagę lub jesteś otyły, spróbuj schudnąć.

Pracuj. Aktywność fizyczna stymuluje również krążenie krwi. Chodzenie lub pływanie może być bardzo dobrym rozwiązaniem.

Kiedy mam się zobaczyć z lekarzem?

Powinieneś zobaczyć się z lekarzem, jeśli:

  • Twoje żylaki pogarszają się pomimo leczenia Varyforte i opieki osobistej wyjaśnionej powyżej (podnoszenie nóg, ćwiczenia, itp.).
  • Masz wrzody w nogach, które się nie goją.
  • Nagle pojawia się obrzęk, ból, gorączka, zaczerwienienie lub rany na jednej nodze (może to być przypadek zakrzepicy żylnej, która wymaga specjalnego leczenia).

Różnorodność: uwagi końcowe i wnioski

W skrócie, myślę, że ten krem na żylaki może być bardzo dobrym rozwiązaniem, aby poprawić wygląd nóg. Zawiera sprawdzone składniki, które działają poprzez wzmacnianie ścian żył i stymulowanie krążenia krwi , aby zmniejszyć żylaki do minimum.

Ponadto , gdy żylaki są zmniejszone , dyskomfort z nimi związany znika również: obrzęk , pieczenie , ból , mrowienie , uczucie ciężkości i zmęczenia w nogach .

Varyforte jest bardzo łatwy w użyciu, można go kupić bez recepty i bez wychodzenia z domu, ważne zalety, które z pewnością powinny być brane pod uwagę przy ocenie kremu przeciwwirusowego.

Wreszcie, należy również odnotować pozytywne uwagi tych, którzy już stosowali ten produkt. Jeśli to dla nich zadziałało, to pewnie zadziała i dla ciebie.

Różne opinie
Wynik: 4.7/5.0
4.7/5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *