Menu Close

Penirium: Co ten suplement mówi o zdrowiu seksualnym mężczyzn

Opinie Penirium
Opinie Penirium
Wynik: 4.6/5.0
4.6/5

Dobre wyniki seksualne zależą w dużej mierze od kilku czynników, w tym hormonalnych, psychologicznych i dobrego odżywiania. Dzisiejszy styl życia, stres, używanie tytoniu, a nawet inne choroby, takie jak cukrzyca, mogą mieć negatywne skutki i zmniejszać libido oraz zdolność do utrzymania erekcji.

Nazywam się Ivana Raschia i mam stopień naukowy z zakresu żywienia. Pracuję od lat pomagając ludziom osiągnąć ich najlepszą wersję siebie. Szukając opinii na forum, komentarzy na temat naturalnych suplementów, znalazłem jeden o nazwie Penirium.

Postanowiłem zbadać, o co w tym wszystkim chodziło, ponieważ już wcześniej słyszałem o tym produkcie o nazwie Penirium, komentarze pacjentów i opinie osób, które go wypróbowały. W tym artykule powiem wam o co chodzi z tym dodatkiem, jak się go składa, czy jest to oszustwo, czy działa, jakie są jego możliwe skutki uboczne i oczywiście informacje, które znalazłem w recenzjach, forum komentarzy internetowych.

Co to jest dysfunkcja erekcji?

Zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia i/lub utrzymania erekcji

Zaburzenia erekcji są obecnie jednym z najczęstszych problemów zdrowia seksualnego, rosnącym u młodych mężczyzn. Jest to niezdolność do osiągnięcia i/lub utrzymania erekcji wystarczającej do uprawiania seksu.

Rozwój i utrzymanie erekcji zależy od wielu czynników, w tym emocjonalnego i fizycznego samopoczucia, ponieważ pozwala to na rozluźnienie mięśni i wypełnienie ciał jamistych penisa.

Z drugiej strony, erekcja kończy się, gdy mięśnie ponownie kurczą się i krew przepływa przez żyły.

Każdy mechanizm, który wpływa na zdrowie fizyczne lub emocjonalne, może wpływać na zdrowie seksualne i zmniejszać prawdopodobieństwo osiągnięcia i podtrzymania erekcji.

Do najczęstszych przyczyn należą: zła dieta, stres, choroby organiczne (cukrzyca, choroby układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, itp.), problemy psychologiczne (lęk, depresja, itp.).

Pomimo tego wszystkiego, możliwe jest odzyskanie wysokiej jakości życia seksualnego, jeśli przeprowadzone zostanie odpowiednie leczenie, które uwzględnia wszystkie aspekty wpływające na życie seksualne.

Radzenie sobie z zaburzeniami erekcji: Czy konieczne są leki?

W przypadku podstawowej choroby ważne jest, aby udać się do lekarza w celu opanowania jej. W niektórych przypadkach, takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze i schorzenia układu nerwowego, mogą być przepisane leki.

Jeśli jednak zaburzenia erekcji są związane z Twoim stylem życia, będziesz musiał zmodyfikować swoją dietę i nawyki. Czasami wskazana jest psychoterapia, która pomoże Ci zredukować stres i poprawić relacje z partnerem.

Czy twój problem jest organiczny lub psychologiczne pochodzenie, przy użyciu naturalnych suplementów może pomóc poprawić swój stan odżywienia i pośrednio pomóc Ci mieć pełniejsze życie seksualne.

Co to jest Penirium?

Penirium to suplement oparty na naturalnych składnikach

Wśród suplementów diety opartych na naturalnych składnikach znajduje się Penirium.

Penirium jest suplementem w postaci kapsułek w 100% naturalnym, mającym na celu zwiększenie męskości. Penirium może być bardziej skuteczne, gdy towarzyszy mu zdrowa dieta i zdrowy tryb życia.

Wpływ Penirium na zdrowie mężczyzn

Zanim ocenimy skuteczność tego produktu i zobaczymy, czy Penirium działa, będziemy znać jego skład.

Istnieją pewne zioła i związki roślinne, które zostały zbadane pod kątem ich sposobu działania i wpływu na różne fazy wzwodu. Zobaczmy czym one są i czy za tymi właściwościami Penirium kryją się naprawdę naukowe dowody. Przeanalizujemy również, czy istnieją jakieś skutki uboczne, które mogą powodować Penirium.

Penirium: naturalne składniki i formuła testowane przez uznane laboratoria

To są główne składniki Penirium:

Wyciąg z korzenia żeń-szenia

Korzeń żeń-szenia może poprawić męskie zdrowie seksualne

Żeń-szeń jest korzeniem pochodzenia azjatyckiego, zwanym również Panax żeń-szeniem. Tradycyjnie stosowano go do różnych dolegliwości oraz jako adaptogen, czyli do radzenia sobie ze stresem.

Istnieje kilka badań, które uważają wyciąg z żeń-szenia jako potężny afrodyzjak i męski wzmacniacz zdrowia seksualnego. W badaniu przeprowadzonym na 45 mężczyznach z zaburzeniami erekcji przeanalizowano skutki spożywania ekstraktu z żeń-szenia. Jedna grupa otrzymała to zioło, a druga placebo. Po 8 tygodniach leczenia osoby, które otrzymały żeń-szeń, zauważyły znaczną poprawę objawów impotencji.

Kolejne podwójnie ślepe, wieloośrodkowe, kontrolowane placebo badanie dotyczyło również wpływu żeń-szenia, ale tym razem jagody lub owoców, testując wpływ na zdrowie seksualne.

Badanie to objęło 119 mężczyzn z problemami z erekcją. Wnioski po 8 tygodniach były takie, że wyciąg z jagody żeń-szenia, który prezentuje inny profil ginsenozydów niż pozostałe części rośliny, skutecznie poprawia objawy impotencji i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Należy zauważyć, że ekstrakt z korzenia żeń-szenia nie jest taki sam jak ekstrakt z jagód, ponieważ zawiera szereg innych aktywnych składników.

L-Arginina

L-arginina jest prekursorem tlenku azotu

L-arginina jest prekursorem tlenku azotu. Tlenek azotu jest składnikiem, który pomaga rozluźnić ściany tętnic, dzięki czemu może pomóc męskiemu organowi wypełnić się krwią i wytworzyć erekcję.

Do tej pory przeprowadzono kilka badań na temat L-argininy; tych, które powstały z samej L-argininy i innych, w których zioło to jest łączone z innymi związkami roślinnymi.

W przeglądzie przeprowadzonym w 2019 r. stwierdzono, że istnieją pozytywne dowody na stosowanie L-argininy, zarówno pojedynczo, jak i w połączeniu, w leczeniu męskich zaburzeń czynności seksualnych. Raport Mayo Clinic popiera również to twierdzenie dotyczące właściwości L-argininy. Wskazuje jednak również, że należy zachować ostrożność przy przyjmowaniu leków na ciśnienie krwi, ponieważ mogą one wywołać pewne skutki uboczne.

L-Lysine

L-lizyna może być pomocna w zmniejszaniu stresu

L-lizyna była również badana w celu leczenia problemów seksualnych. Postawiono nawet hipotezę, że niedobór tego aminokwasu może zwiększyć trudności w utrzymaniu erekcji.

Jednak jak dotąd nie ma badań o znaczeniu klinicznym, które mogłyby wykazać, że lizyna może poprawić objawy impotencji.

Dotychczasowe badania pokazują z jednej strony, że L-lizyna może być przydatna w zmniejszaniu stresu. Biorąc pod uwagę, że stres jest czynnikiem ryzyka rozwoju męskich problemów seksualnych, możemy stwierdzić, że w tych przypadkach może być pomocny.

W badaniu analizowano skuteczność tego aminokwasu w leczeniu stanów lękowych i przewlekłego stresu u osób obu płci stosujących dietę o niskiej zawartości L-lizyny. Wynik był pozytywny, ponieważ suplementacja zmniejszała stres i lęk u tych osób. Podobnie, inne badanie wykazało ten sam wynik, ale u mężczyzn.

L-karnityna

L-karnityna jest związana z dobrą wydajnością seksualną

Wykazano, że L-karnityna ma korzystny wpływ na utlenianie tłuszczów. Jednak w ostatnich latach wiąże się to również z dobrymi wynikami seksualnymi.

W 2004 roku opublikowano badania naukowe przeprowadzone przez grupę lekarzy włoskich, badające wpływ leczenia testosteronem vs. L-karnityną na starszych mężczyzn z objawami niskiej sprawności seksualnej. Wniosek był taki, że oba zabiegi dały pozytywne rezultaty, ale głównie L-karnityna była związana z tymi właściwościami.

W innym badaniu przeprowadzonym na coraz mniejszej liczbie młodych mężczyzn badano wpływ L-karnityny, L-argininy i niacyny na markery dysfunkcji seksualnej. Badanie przyniosło również pozytywne wyniki, ponieważ zaobserwowano niewielką, ale klinicznie istotną poprawę, zwłaszcza w zakresie sztywności prącia.

Ekstrakt z pestek dyni

Nasiona dyni są bogate w cynk, który pomaga zwiększyć produkcję plemników

Nasiona dyni od dawna kojarzone są ze zdrowiem seksualnym. Są one bogate w cynk, który pomaga zwiększyć produkcję spermy, a także zapobiega niedoborowi testosteronu u mężczyzn.

Dynia jest również bogata w witaminy E, B, D, K, C i kwasy tłuszczowe omega-3, które są również niezbędne dla ogólnego zdrowia. W niedawno opublikowanym artykule przeanalizowano wpływ ekstraktu z pestek dyni u szczurów na markery zaburzeń erekcji. Stwierdzono, że ekstrakt ten jest w stanie zmniejszyć ilość wolnych rodników i innych związków, modulując w ten sposób funkcję męskiego organu. Efekt ten był najwyraźniej spowodowany przez związki fenolowe i argininę.

Penirium jest również formułowane z innymi komponentami roślinnymi w mniejszych dawkach. Wśród nich są:

  • Wyciąg z korzenia maki
  • Ekstrakt z owoców żurawiny
  • Wyciąg z korzenia lukrecji
  • Wyciąg z korzenia Sarsaparilla
  • Cynk

Efekty uboczne zgodnie z opiniami, forum komentarzy

Chociaż nie odnotowano żadnych skutków ubocznych spowodowanych przez Penirium, jego zdaniem, że znaleźli pewne trudności w przyjmowaniu Penirium, skutki uboczne, których się nie spodziewali.

Wydaje się, że chociaż Penirium jest w 100% naturalne, jego składniki mogą powodować skutki uboczne w niektórych, zwłaszcza na poziomie krążenia. Dzieje się tak zazwyczaj, zwłaszcza jeśli jego spożycie związane jest z lekami na receptę, takimi jak syldenafil.

Jeśli masz przewlekłą chorobę lub przyjmujesz leki, przed zastosowaniem Penirium skonsultuj się z lekarzem. Nie należy przyjmować Penirium w przypadku problemów z krążeniem lub wysokiego ciśnienia krwi.

Efekty uboczne związane z interakcją leków

Jeśli masz objawy impotencji i jakiekolwiek choroby sercowo-naczyniowe, takie jak wysokie ciśnienie krwi, miażdżyca, itp., zaleca się, aby najpierw skonsultować się z lekarzem przed podjęciem próby Penirium.

Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez Penirium, opiniami, forum opinii, itp. produkt ten może powodować bóle głowy, ogólny dyskomfort podczas konsumpcji wraz z lekami kontrolującymi ciśnienie krwi i/lub poprawiającymi zdrowie seksualne.

Penirium, czy to działa? Opinie a rzeczywiste dane dotyczące strony internetowej

Opinie Penirium są w większości pozytywne

Aby ustalić, czy Penirium działa i wyciągnąć wnioski na podstawie dowodów, musimy wziąć pod uwagę nie tylko opinie, forum, komentarze, oficjalną stronę internetową, ale przede wszystkim stan zdrowia tych, którzy już z niego korzystali. Na stronie internetowej można znaleźć tego typu informacje o Penirium.

W przypadku złego stanu odżywienia, Penirium działa jako suplement diety i może być dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli masz niedobór któregokolwiek z wyżej wymienionych aminokwasów. Jeśli cierpisz na stres, zawartość żeń-szenia w Penirium może być skuteczne w zmniejszaniu skutków stresu i pomaga poprawić swoje zdrowie seksualne.

Z drugiej strony, jeśli masz podstawową chorobę, możesz potrzebować opieki multidyscyplinarnej, a produkt taki jak Penirium może nie wystarczyć.

Penirium: prawdziwe opinie tych, którzy go testowali

Ci, którzy próbowali Penirium wlali swoje doświadczenia do opinii, forum komentarzy online, a nawet na oficjalnej stronie internetowej.

Penirium: opinie, forum pozytywnych komentarzy

Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenia są pozytywne. Jednak wielu z tych, którzy próbowali Penirium miało tylko przejściowe, łagodne zaburzenia seksualne. Więc jeśli cierpisz na zaburzenia dysfunkcji seksualnej od ponad 3 miesięcy, zalecam konsultację z lekarzem rodzinnym.

Mimo to, Penirium może być polecany przez zaufanego specjalistę, ponieważ jest to produkt opatentowany. W niektórych przypadkach może nawet z pełną dyskrecją powiedzieć ci, gdzie kupić Penirium.

Penirium: opinie, forum komentarzy negatywnych

Jak dotąd nie spotkałem się z negatywnymi opiniami na temat Penirium, a raczej z osobami, które po prostu nie uzyskały wyników z różnych powodów, czy to z powodu choroby podstawowej, czy też z powodu braku właściwego podejścia do ich problemu seksualnego.

Penirium: gdzie kupić

Penirium jest dostępne tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej

Być może zastanawiasz się, gdzie kupić Penirium w dyskretny sposób. Obecnie najlepsze miejsce do zakupu Penirium znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Tam można znaleźć więcej informacji, zwłaszcza na temat ceny, wysyłki, możliwości płatności, itp.

Gdzie kupić po najniższej cenie

Penirium nie jest dostępne w sklepach fizycznych i aptekach. Jeśli chcesz uzyskać specjalną cenę i uniknąć imitacji, oficjalna strona Penirium jest najlepszym miejscem.

Kupowanie na stronie internetowej Penirium ma kilka zalet:

  • Oferują one wsparcie posprzedażowe
  • Masz gwarancję zwrotu pieniędzy
  • Produkt jest wysyłany do Ciebie w dyskretnym opakowaniu
  • Oferują one specjalną zniżkę w pierwszych godzinach

Jeśli nadal masz wątpliwości, gdzie kupić Penirium, możesz sprawdzić, czy jest ono dostępne na stronie internetowej sklepów internetowych, takich jak Amazon lub Ebay. Należy jednak pamiętać, że nie są to autoryzowane kanały sprzedaży Penirium i mogą prowadzić do kopiowania lub oszustw.

Wnioski

Problemy seksualne mogą znacznie pogorszyć jakość życia danej osoby. Penirium jest produktem roślinnym z opatentowaną formułą, która może pomóc poprawić przepływ krwi do męskiego organu. Penirium może również pomóc zmniejszyć stres i niepokój i może być pomocne w poprawie erekcji.

Penirium może być również skuteczne w przypadkach przejściowych lub łagodnych problemów seksualnych. W przypadku przewlekłej choroby towarzyszącej, takiej jak cukrzyca lub choroby sercowo-naczyniowe, mogą być potrzebne leki na receptę. Należy również pamiętać, że Penirium może mieć niepożądane skutki, jeśli jest przyjmowany w połączeniu z lekami.

Opinie Penirium
Wynik: 4.6/5.0
4.6/5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *