Menu Close

Dietonus: Opinie na temat tego suplementu do regulacji biorytmów

Opinie Dietonusa
Opinie Dietonusa
Wynik: 4.4/5.0
4.4/5

Utrata wagi zawsze była wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcesz zmniejszyć ilość tłuszczu w trudnych miejscach, takich jak biodra, uda i brzuch.

Dokonywanie zmian w stylu życia, a zwłaszcza w sposobie odżywiania, to dobre miejsce na początek. Co się jednak dzieje, gdy mimo znaczących zmian nie osiągniesz pożądanej wagi? Wtedy właśnie suplement, wraz z poradą medyczną, może Ci pomóc.

Nazywam się Ivana Raschia. Jestem dietetykiem i regularnie piszę do Favorece o najnowszych produktach, które pojawiły się na rynku, aby pomóc Ci osiągnąć lepszą jakość życia. W tym artykule, chcę ci opowiedzieć o Dietonusie.

Dietonus jest produktem, który jest sprzedawany, aby pomóc Ci utrzymać się w formie. Ale jak skuteczny jest ten suplement? Z czego jest zrobiony? Jakie są jego skutki uboczne? Wszystko to i więcej powiem ci w tym przeglądzie.

Co to jest Dietonus?

Dietonus może pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej.

Dietonus jest suplementem diety w formie kapsułek, który może uzupełnić leczenie w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej, zwłaszcza tłuszcz nagromadzony w trudnych miejscach, takich jak okolice brzucha.

Dietonus działa w trzech fazach: dziennej, popołudniowej i nocnej, aby uczestniczyć w różnych momentach metabolizmu.

Składniki Dietonusa

Dietonus zawiera składniki pochodzące z roślin, które były badane i analizowane przez różne badania.

Jak każdy suplement diety, jego efekty mogą być różne u poszczególnych osób. Dlatego też zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w stylu życia lub rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek suplementów.

Poranne kapsułki są złożone z:

Poranne kapsułki zawierają między innymi kofeinę.

Kofeina

Kofeina jest związkiem z ziaren kawy, który stymuluje układ nerwowy, który wysyła sygnały do komórek tłuszczowych do utleniania tłuszczu.

Synephrine

Wykazano, że synefryna zwiększa utlenianie tłuszczu podczas ćwiczeń o małej i średniej intensywności, jednocześnie zmniejszając utlenianie węglowodanów.

Kurkuma

W badaniu osób z otyłością androidalną (górna część ciała) wykazano, że kurkuma pomaga w utracie wagi w kontekście zmiany nawyków.

Żeń-szeń

Wiele badań sugeruje, że ten potężny zakład może pomóc w utracie wagi. Jedno małe badanie wykazało, że przyjmowanie koreańskiego żeń-szenia dwa razy dziennie przez osiem tygodni powodowało wymierne zmniejszenie masy ciała, a także zmiany w składzie mikrobioty jelitowej.

Guaraná

Guarana zawiera kofeinę, która może pomóc w utracie wagi poprzez stymulację metabolizmu. Stwierdzono również, że tłumi on geny, które pomagają komórkom tłuszczowym produkować i promować geny, które je spowalniają.

Popołudniowe kapsułki składają się z..:

Popołudniowe tabletki składają się m.in. z bromeliny i pieprzu.

Bromelina

Bromelaina jest rodzajem enzymu występującego w ananasie, który jest odpowiedzialny za trawienie białek (niezbędnych składników odżywczych). Zgodnie z badaniami, bromelaina jest w stanie promować utlenianie tłuszczów.

5HTP

Jest to związek, który nasz organizm wytwarza z tryptofanu (aminokwasu egzogennego). Znany ze swojej zdolności do promowania utraty wagi, 5-HTP okazał się zmniejszyć apetyt.

Wydaje się to robić poprzez stymulowanie produkcji serotoniny w mózgu (neurochemicznej). Chociaż 5-HTP nie zostało jeszcze szeroko zbadane, niektóre badania na ludziach i podwójnie ślepej próby wykazały, że 5-HTP promuje utratę wagi.

Forskolina

Wyniki badań nad forskoliną i utratą masy ciała są sprzeczne. O ile badania przeprowadzone na małej grupie mężczyzn z nadwagą i otyłością wykazały, że forskolina zmniejszała ilość tkanki tłuszczowej w ich organizmie, o tyle miało to niewielki wpływ na ich wagę. Zwiększyło to również ich testosteron.

L-karnityna

L-karnityna jest aminokwasem, który odgrywa ważną rolę w metabolizmie organizmu. Czyni to poprzez poprawę funkcji mitochondriów i zwiększenie energii komórkowej. Jak dotąd wiadomo, że ten związek wydaje się pomagać tylko osobom z niedoborem w utracie wagi.

Pieprz

Badania przeprowadzone w 2014 roku wykazały, że osoby, które spożywały czerwoną paprykę przy każdym posiłku, odczuwały większe poczucie sytości i miały mniej pragnień.

W końcu składają się na to kapsułki nocne:

Wieczorne tabletki zawierają między innymi morwę i walerię.

morwa

Liście morwy są znane z ich wpływu na poziom cukru we krwi. Naukowcy we Włoszech przeprowadzili badanie kliniczne w celu oceny wpływu na utratę wagi. 

Wyniki wyraźnie pokazują, że stosowanie ekstraktu z morwy może znacznie przyspieszyć utratę tłuszczu u dietetyków i prawdopodobnie robi to poprzez poprawę kontroli cukru we krwi.

Garcinia cambogia

Wyciąg z tego owocu okazał się kontrowersyjny, jeśli chodzi o jego zdolność do wspomagania zdrowego organizmu.

Spirulina

Glony te mogłyby przyczynić się do utrzymania odpowiedniej wagi. W badaniu z podwójnie ślepą próbą, osoby z nadwagą, które regularnie spożywały spirulinę przez 3 miesiące, wykazały poprawę wskaźnika masy ciała lub BMI.

Valerian

Zioło to może być pomocne w kontrolowaniu lęku i radzeniu sobie z pragnieniami.

Pokrzywa

Wyciąg z pokrzywy związany jest z eliminacją nadmiaru wody, tj. retencją wody.

Jak zabrać Dietonusa

Aby ten produkt był właściwie używany, należy przestrzegać jego przyjmowania w każdym momencie dnia. Kapsułki mają skład, który może być korzystny dla Ciebie, zwłaszcza jeśli masz pragnienia.

Zalecamy 1 kapsułkę na raz rano, 1 kapsułkę po południu i 1 kapsułkę wieczorem, według danych producenta.

Dietonus: opinie tych, którzy go testowali

Opinie na temat tego produktu są w większości pozytywne. Jednak nie wszyscy użytkownicy otrzymali ten sam wynik. Wydaje się, że ci, którzy stosowali bardziej rygorystyczną dietę, mieli lepsze wyniki.

Ponadto, dzięki Dietonusowi, donoszą, że byli w stanie kontrolować swoje spożycie i pragnienia. Inny nie bez znaczenia jest fakt, że opinie pochodzą głównie od kobiet. Jest to ważne, ponieważ u kobiet trudniej jest zredukować tłuszcz brzuszny.

Według ludzi, którzy go używali, Dietonus nie wydaje się powodować istotnych skutków ubocznych. Zalecamy jednak, aby przed rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek suplementów porozmawiać z lekarzem.

Gdzie kupić Dietonusa: Mercadona, Amazonka, apteki i zielarze

Może zastanawiasz się, skąd wziąć specjalną cenę na Dietonusa, Amazonko? To może być dobra opcja. Jednak cena tego produktu jest wygodniejsza na oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, tylko kupowanie za pośrednictwem strony internetowej producenta zapewnia otrzymanie oryginalnego produktu, a nie kopii ze składnikami, które mogą być niebezpieczne.

Na Mercadonie można znaleźć podobne produkty w niższej cenie. Należy jednak pamiętać, że ważne jest, aby tego rodzaju produkty posiadały niezbędne wsparcie regulacyjne.

Dietonus: specjalna cena na stronie producenta

Na oficjalnej stronie Dietonusa można uzyskać 50% zniżki.

Jeśli przejdziesz do oficjalnej strony internetowej produktu, zobaczysz, że jest on bardzo łatwy do zakupu, ponieważ można go poprosić za pomocą formularza i jest on wysyłany do domu. Ponadto, dzięki ofertom specjalnym oferowanym na tej stronie, można uzyskać dostęp do unikalnej ceny.

Kolejną wątpliwość, jaką możesz mieć, to gdzie kupić oryginalny produkt Dietonus? w aptece? w sklepie? Prawdą jest, że obecnie suplementy są sprzedawane w aptekach, sklepach fizycznych, zielarzy itp. Ale nie dostaniesz takiej samej zniżki jak na oficjalnej stronie internetowej i nie będziesz miał dostępu do wyłącznego serwisu posprzedażowego producenta.

Wniosek

Dietonus jest suplementem, który składa się ze składników roślinnych, które okazały się odpowiednie do uzupełnienia planu kontroli wagi.

W przeciwieństwie do innych podobnych produktów, Dietonus zawiera inne składniki, które w różny sposób wpływają na metabolizm i różne procesy utleniania tłuszczu. Dlatego Dietonus może być dobrym wyborem, jeśli chodzi o kontrolowanie głodu, zwiększanie witalności i regulowanie pragnień.

Opinie Dietonusa
Wynik: 4.4/5.0
4.4/5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *