Menu Close

African Mango Opinie: Prawdziwe widoki na te African pastylki na bazie mango

African Mango Opinie
African Mango Opinie
Wynik: 4.6/5.0
4.6/5

W dzisiejszych czasach często spotykane są osoby cierpiące na otyłość lub nadwagę, które jednocześnie mają pewne zmiany we krwi, takie jak wysoki poziom cholesterolu całkowitego lub wysoki poziom glukozy.

Może jesteś jedną z tych osób, które nie mogą schudnąć pomimo ryzyka dla zdrowia. Prawdopodobnie zalecono ci zmianę diety i ćwiczeń fizycznych w celu utraty wagi i normalizacji poziomu cholesterolu i cukru we krwi. Jednak zmiany stylu życia nie zawsze są wystarczające, ponieważ istnieją warunki, które bardzo utrudniają spalanie tłuszczu.

Nazywam się Ivana Raschia. Mam dyplom z zakresu żywienia i ukończyłam studia podyplomowe z zakresu otyłości. Przez lata pomagania ludziom z problemami z wagą zauważyłem, że problemy hormonalne mogą być główną przeszkodą w osiąganiu celów. Dlatego zawsze szukam więcej informacji i nowego podejścia do żywienia, które pomoże moim pacjentom.

Kiedy mówimy o zmianach w diecie, wiemy, że nie jest to łatwe i często potrzebna jest dodatkowa pomoc. Obecnie na rynku w Hiszpanii znajduje się wiele suplementów, które są wprowadzane na rynek, aby pomóc w osiągnięciu utraty wagi. Jednak wiele z nich zawiera węglowodany jako wypełniacze lub składniki o wysokim indeksie glikemicznym, co w rezultacie zapobiega utracie wagi.

Mango African jest jednym z dostępnych suplementów, który jest sprzedawany w formie tabletek. W tym artykule opowiadam o jego składnikach, sposobie jego działania, miejscu zakupu, możliwych skutkach ubocznych dla organizmu i opiniach osób, które już próbowały go w Hiszpanii.

Co to jest African Mango?

African Mango jest suplementem diety opartym na African mango

Mango African jest suplementem diety w formie tabletek z nasionami mango Africango jako głównym składnikiem.

African mango działa poprzez dostarczanie organizmowi naturalnych składników, które uzupełniają dietę, w tym witamin, 17 aminokwasów, błonnika, itp., i pomaga normalizować procesy, które prowadzą do utraty wagi i poprawy poziomu cukru we krwi i cholesterolu.

Mango African: składniki

Mango African nie jest magicznym suplementem diety, ale ze względu na swoje składniki może stanowić doskonały wkład w poprawę funkcji metabolicznych organizmu.

Formuła African Mango została opracowana przez specjalistów w dziedzinie medycyny odchudzającej.

African Mango składa się z:

Ekstrakt z Africango mango:

ekstrakt z Africango mango jest głównym składnikiem Africango mango

Wyciąg z Africango mango jest głównym składnikiem Africango mango. Jest to wyciąg z nasion Africango mango, rośliny, która pochodzi z Afryki Zachodniej.

African mango posiada kompozycję składników odżywczych i witamin, która jest bardzo korzystna dla metabolizmu: jest bardzo bogata w wodę i witaminy (zwłaszcza witaminy C i B), wapń, błonnik i węglowodany. Nasiona Africango mango mają jeszcze bardziej skoncentrowaną gęstość odżywczą, są bogate w aminokwasy, witaminy, olejki eteryczne, błonnik i minerały.

Do tej pory nie przeprowadzono wielu badań naukowych w celu poznania korzyści płynących z Africango mango dla utraty wagi.

W 2008 r. przeprowadzono badania, w których analizowano efekty połączenia Africango mango z ziołem o nazwie Cissus. W sumie zrekrutowano 72 uczestników z nadwagą i podzielono ich na 3 grupy: jedna grupa otrzymała mieszankę Africango mango z cissusem, druga grupa została uzupełniona cissusem, a trzecia grupa otrzymała placebo.

Uczestnicy przyjmowali przez 10 tygodni codzienny suplement w postaci pigułek.  Wyniki badania wykazały, że uczestnicy, którzy otrzymali mieszankę Africango mango i cissus, byli w stanie zmniejszyć swój udział procentowy w całkowitej ilości tkanki tłuszczowej, poziom cholesterolu, obwód talii i znaczną utratę wagi.

W tym samym roku przeprowadzono analizę ekstraktu z nasion mango, która wykazała, że ekstrakt ten może hamować produkcję tłuszczu (adipogeneza) poprzez różne mechanizmy:

  • Zmniejszenie aktywności białka PPARγ, które sprzyja przyrostowi masy ciała.
  • Wzrost zawartości adiponektyny, hormonu białkowego uczestniczącego w rozpadzie tłuszczu i kontroli glukozy
  • Odwrócenie oporu leptinowego.

Ponadto ekstrakt z mango Africango ma bardzo wysoki skład przeciwutleniaczy, takich jak flawonoidy, flobataniny, alkaloidy i antocyjany, co znacznie zmniejsza uszkodzenia komórek, wydłużając ich żywotność. Jeden z tych składników nazywa się Irvingia Gabonensis. Ta aktywna zasada byłaby odpowiedzialna za jej wpływ na metabolizm.

Kolejne dochodzenie zostało przeprowadzone w 2009 roku, w którym jedna grupa ludzi była codziennie przez 10 tygodni uzupełniana ekstraktem z Africango mango, podczas gdy druga grupa otrzymywała placebo.

Uczestnicy mieli nadwagę lub byli otyli. Wyniki wykazały, że grupa, która otrzymała African mango, miała spadek całkowitego poziomu tłuszczu w organizmie, utrata masy ciała, zmniejszenie obwodu talii, całkowity poziom cholesterolu, białka C-reaktywnego (marker stanu zapalnego w organizmie), oraz spadek poziomu cukru we krwi.

Wreszcie, w opublikowanym w 2012 r. przeglądzie dokonano oceny serii randomizowanych badań kontrolowanych (RCT), w których wykorzystano African mango, Irvingia Gabonensis, do redukcji masy ciała u osób z nadwagą i otyłych. We wszystkich badaniach odnotowano statystycznie istotne redukcje masy ciała i obwodu talii na korzyść Africango mango w stosunku do placebo.

Wyniki badań sugerują również pozytywny wpływ suplementacji Africango mango na profil lipidowy krwi, głównie na poziom złego cholesterolu (LDL). Skutki uboczne obejmowały ból głowy i trudności w zasypianiu. W wyniku tego przeglądu stwierdzono, że ze względu na niedobór i niską jakość sprawozdań z prób, konieczne są dalsze badania w celu określenia właściwości Africango mango w zakresie odchudzania.

African Mango, czy to działa?

Mango African może pomóc osiągnąć swoje cele, gdy towarzyszy mu zdrowa dieta

Wpływ nasion Africango mango na poziom cholesterolu można wyjaśnić wysoką zawartością rozpuszczalnego włókna. Ten rodzaj błonnika wiąże się z solami żółci i cholesterolem, co pozwala na wydalanie ich w stolcu i nie wchłanianie ich ponownie.

Jest to ten sam błonnik, który wspomaga powolne wchłanianie glukozy w jelicie cienkim, umożliwiając powstanie rodzaju żelu w przewodzie pokarmowym. Trawienie jedzenia spowalnia i zapewnia uczucie pełności. Ponadto cukier we krwi wzrasta stopniowo, a nie w formie kolczastej. Jest to również niezbędne, aby uniknąć szczytów głodu lub apetytu.

Mango African może być dobrym dodatkiem, jeśli chcesz zwiększyć spożycie błonnika w celu zmniejszenia apetytu. Jeśli jesteś osobą, która ma trudności w spożywaniu owoców, warzyw i całych ziaren, to możesz skorzystać z tego produktu.

Ponadto, jeśli masz trudności z utratą wagi z powodu problemów z opornością na insulinę lub leptynę, to ten produkt może dostarczyć przeciwutleniacze i składniki odżywcze, aby pomóc w poprawie procesów metabolicznych z udziałem tych substancji chemicznych.

Wreszcie, dzięki wysokiej zawartości włókien rozpuszczalnych, African mango może pomóc wyeliminować zły poziom cholesterolu w stolcu i zmniejszyć jego wchłanianie, pozwalając na obniżenie poziomu we krwi. Powolne wchłanianie węglowodanów może również przyczyniać się do normalizacji poziomu glukozy we krwi, pod warunkiem, że towarzyszą temu zmiany w diecie z aktywnością fizyczną typu aerobowego.

Jak brać pigułki Africango mango?

Na stronie producenta widać, że zaleca się stosowanie Africango produktu Mango przez około 2 do 3 miesięcy. Należy się tego spodziewać, ponieważ obniżenie poziomu cholesterolu we krwi i normalizacja innych parametrów metabolicznych wymaga tego czasu w minimalnym stopniu.

African Mango jest bardzo łatwe do przyjęcia. Wystarczy towarzyszyć 2 tabletki dziennie ze szklanką wody i brać je przed każdym głównym posiłkiem.

Pastylki z mango Africango: skutki uboczne

Negatywne skutki Africango mango są związane z jego składem. Zgodnie z opiniami i komentarzami zamieszczonymi na stronie internetowej, dodatek ten wydaje się być dobrze tolerowany przez większość użytkowników.

Jednakże, zgodnie z informacjami dostarczonymi przez badania, niektóre dolegliwości, takie jak ból głowy lub niepokój jelit, mogą być wywołane.

African mango nie jest zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących. Dzieci poniżej 18 roku życia nie powinny również przyjmować tego produktu bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Mango African: Świadectwa klientów

Wielu użytkowników, którzy próbowali Africango Mango, wyraziło swoje opinie i doświadczenia w sieci. Jeśli szukamy informacji w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter lub innych, znajdziemy również kilka komentarzy.

Pozytywne recenzje na opiniotwórczych stronach internetowych, forum opinii

Większość uwag jest pozytywna. Jednak prawie wszystkie opinie wspominają, że aby osiągnąć wyniki, konieczne było wdrożenie programu diet i ćwiczeń. Innymi słowy, nie jest to magiczny produkt “spalający tłuszcz”. Nie pomoże to również w nagłej utracie wagi; może zachęcać do zdrowego odchudzania.

Innym punktem zainteresowania w komentarzu była przystępna cena tego produktu, a zwłaszcza obniżenie ceny przy zakupie ilościowym.

Negatywne opinie na stronach internetowych zawierających opinie, forum komentarzy

Większość negatywnych opinii pochodzi od osób, które nie wdrożyły ćwiczeń fizycznych jako filaru leczenia. Jest to ważne, ponieważ glukoza i wysoki poziom cholesterolu we krwi są znacznie poprawione nie tylko przez dietę, ale także przez aktywność fizyczną. Mimo to, komentarz ten podkreślał dobrą cenę produktu.

Gdzie kupić pigułki Africango mango?

African Mango można dostać tylko przez ich oficjalną stronę internetową

Pewnie zastanawiasz się, gdzie kupić African mango. W Hiszpanii produkt ten jest sprzedawany po stałej cenie, a w niektórych sklepach nawet wyższej. Należy jednak wiedzieć, że producenci nie zezwalają na sprzedaż Africango mango poza oficjalną stroną internetową.

Należy również wiedzieć, że istnieją inne produkty w niższej cenie, ale o wątpliwym składzie, a nawet z regularnymi recenzjami. Za każdym razem, gdy szukasz produktów, które pomogą Ci schudnąć, powinieneś szukać odpowiedniego certyfikatu od organu regulacyjnego, aby uniknąć fałszerstw.

Innym punktem, który należy podkreślić, gdy chcesz wiedzieć, gdzie kupić produkty, które pomogą Ci mieć zdrowe ciało, jest to, że dobrym źródłem informacji są autorskie strony, takie jak te napisane przez ekspertów w dziedzinie zdrowia.

African Mango: cena tych pigułek

Jeśli szukasz miejsca na zakup oryginalnych afrykańskich pigułek Mango w specjalnej cenie, właściwym miejscem jest strona producenta. Regularna cena wynosi 49 euro. Można jednak uzyskać dostęp do okazyjnej ceny, kupując kilka butelek.

Na przykład, jeśli kupisz 2 butelki, otrzymasz 5% zniżki od całkowitej ceny. Jeśli kupisz 6 butelek, otrzymasz 15% zniżki od całkowitej ceny zakupu. W porównaniu z produktami odchudzającymi innych firm, African Mango oferuje większą przewagę cenową.

Im więcej butelek kupisz, tym większą szansę masz na oszczędność! Uzyskaj 15% zniżki przy zakupie 6 butelek Africango mango.

Wniosek

Często trudno jest wiedzieć, gdzie można kupić niezawodne, oryginalne i certyfikowane produkty. W związku z tym, i w przeciwieństwie do innych produktów utrata masy ciała, African Mango pigułki można uzyskać tylko online.

Jeśli chcesz schudnąć i mieć zdrowe ciało, ważne jest, aby wyznaczyć sobie możliwe cele i pracować nad swoimi nawykami życiowymi. Jeśli jesteś osobą, która oprócz nadwagi cierpi na problemy z wysokim cholesterolem lub leptyną, to możesz znaleźć suplement, który pomoże Ci, ale zawsze w ramach leczenia wskazanego przez lekarza i dietetyka rodzinnego,

African Mango Opinie
Wynik: 4.6/5.0
4.6/5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *